Ranking TOP 3 najlepszych dzbanków filtrujących wodę

Każdego dnia w gospodarstwach domowych i poza nim zużywa się nawet kilkadziesiąt litrów wody. Ciecz wodociągowa w wielu miejscowościach nie nadaje się do bezpośredniego spożywania. Jeśli chcesz uniknąć korzystania z wody butelkowanej, warto zainwestować w dzbanki filtrujące wodę. Kupowanie butelek to nie tylko dodatkowe koszty, ale przede wszystkim produkcja plastiku, który ma niekorzystny wpływ na środowisko. Ich sposób działania wpływa na jakość wody, jej smak, poziom zmineralizowania oraz oczyszcza ją z niepożądanych substancji oraz kamienia. Jeśli planujesz zakup urządzenia do uzdatniania wody kranowej, koniecznie sprawdź nasz ranking dzbanków filtrujących wodę, który pomoże Ci wybrać najlepszy produkt, dostosowany do Twoich potrzeb.

Dzbanki filtrujące wodę - jakie parametry urządzenia wpływają na jego jakość?

Przy zakupie odpowiedniego modelu, koniecznie zwróć uwagę na kilka parametrów, które mają bezpośredni wpływ na funkcjonalność dzbanka. Co warto sprawdzić?

1. Rodzaj wkładu filtrującego - najlepiej wybrać taki, który posiada szerokie spektrum działania.

2. Pojemność dzbanka - warto dostosować ją do ilości spożywanej wody każdego dnia.

3. Wskaźnik zużycia filtra - informuje o konieczności wymiany wkładu filtrującego na nowy.

4. Komponenty użyte do produkcji - wybierz wysokiej jakości plastik, który może mieć kontakt z żywnością.

Dzięki dokładnej analizie cech charakteryzujących dzbanek, będziesz mógł dobrać jego parametry i dopasować je do swoich potrzeb.

Ranking dzbanków filtrujących wodę

Ranking TOP 3 najlepszych dzbanków do filtrowania wody przedstawia te produkty, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz dokładne przeprowadzanie procesu filtracji wody. Poznaj trzy najlepsze dzbanki filtrujące wodę.

3. Dzbanek Dafi MILA UNIMAX 3,0 L

Ranking otwiera dzbanek marki Dafi, model Mila Unimax. Jego całkowita pojemność wynosi 3 litry, a pojemność, jaką jest w stanie przefiltrować to 1,5 litra. Dzbanek wykonany jest w stylu minimalistycznym, posiada przezroczystą część główną, która zamknięta jest jasnoniebieską pokrywką. Posiada łatwy wlew wody dzięki sporych rozmiarów otworowi do napełniania. Filtr UNIMAX, jaki przeznaczony jest do urządzenia, doskonale redukuje twardość wody, a także usuwa toksyczne substancje, takie jak: metale ciężkie, chlor, pestycydy oraz kamień. Woda uzyskana w procesie filtracji nadaje się do bezpośredniego spożywania także przez dzieci.
Zamów dzbanek Dafi MILA UNIMAX 3,0 L LED

2. Dzbanek Dafi ASTRA UNIMAX 3,0 L

Kolejne miejsce w rankingu najlepszych dzbanków filtrujących wodę zajmuje model Astra marki Dafi. To wysokiej klasy urządzenie, które doskonale radzi sobie z uzdatnianiem wody z pomocą filtra Unimax. Wkład filtrujący usuwa wszelkie szkodliwe związki z wody wodociągowej, sprawiając, że oczyszczona ciecz może być bezpiecznie spożywana oraz stosowana do przygotowywania posiłków. Dzbanek zapewnia przefiltrowanie wody o pojemności 1,5 litra. Dodatkowymi atutami są minimalistyczna estetyka wykonania oraz atrakcyjna cena.
Zamów dzbanek Dafi ASTRA UNIMAX 3,0 L MANUAL

1. Dzbanek alkalizujący wodę Biocera

Jednym z najlepszych dzbanków filtrujących wodę jest urządzenie marki Biocera, które dodatkowo wykazuje działanie alkalizujące. Dzięki procesowi jonizacji wody, oprócz oczyszczenia, jest ona bogata w minerały, posiada działanie antyoksydacyjne, a aktywny wodór pomaga niwelować wolne rodniki. Woda alkaliczna posiada także odpowiednie pH, które jest podniesione do około 10. Pojemność dzbanka wynosi 1,5 l. Produkt ładnie się prezentuje, dlatego wkomponuje się w wystrój każdej kuchni czy jadalni. Dzbanek Biocera jest z pewnością warty uwagi m. in. ze względu na swoje innowacyjne możliwości. To pierwszy model na rynku, który alkalizuje wodę bez udziału procesu elektrolizy.
Zamów dzbanek alkalizujący wodę Biocera
Kontakt
Adres
Daleka 7 41-253 Czeladź
Napisz do nas!